f

Kontakt

Skontaktuj się z nami - napisz, zadzwoń lub wpadnij na kawę


Zapytaj o ofertę

Jeśli chcesz wycenić swój pomysł, masz pytane lub wątpliwość - pomożemy!


* pole obowiązkowe.
Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący zapytanie o ofertę. W ten sposób, podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przedstawienia oferty. Administratorem danych osobowych jest KMOTORS Sp. z o.o 33-113 Zgłobice k/Tarnowa, ul. Krakowska 44.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco w zakresie naszej ofert, promocji, produktów jakie sprzedajemy pozostaw nam swój email


Wypełniając formularz oraz zapisując swój adres e-mail w naszej bazie zgadzasz się na Korzystanie z usługi Newsletter. Jrst to Twoją dobrowolna decyzją. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania Newslettera. Administratorem danych osobowych jest KMOTORS Sp. z o.o 33-113 Zgłobice k/Tarnowa, ul. Krakowska 44. Twoje dane przetwarzane będą przez administratora w celu przesyłania Newslettera, który zawiera informacje marketingowe, promocyjne i handlowe.

Wiedz jednak, że szanujemy Twoją prywatność i w związku z tym nie przekazujemy Twoich osobistych danych podmiotom trzecim, a przesyłane treści są starannie wyselekcjonowane i nie zawierają nachalnych reklam.